1. Організатор: ТОВ «РА «ЄВРОРЕКЛАМА»
2. Терміни: Акція триває з 21.10.2014 - 14.11.2014

3. Призи:
3.1. Головним призом акції є сертифікат на 2000 гривень на купівлі товарів на сайті leboutique.com.
3.2. Кількість Головних Призів – три.
3.3. Одна особа може стати переможцем лише 1 раз і виграти лише 1 Головний Приз.
3.4. Головний приз буде розіграний серед усіх учасників акції
3.5. Для отримання Головного Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у зазначений Організатором час та прибути у зазначене Організатором місце.
3.6. Серед учасників акції щобудня буде розіграно додаткові, заохочувальні, призи у кількості 1 штука в день (усього 15 штук) сертифікатів на суму 200 грн від шопінг клубу №1 в Україні leboutique.com (тобто кожен переможець дня отримує один сертифікат на 200 грн від leboutique.com, для здійснення покупок в leboutique.com)

3.7. Право на отримання Головного Призу зберігається за Переможцем лише до 15.12.2014 року.

4. Учасники:
4.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
4.2. Для участі у розіграші Призу Учасник має здійснити наступні дії:
4.2.1. У період з 21.10.2014 - 14.11.2014 викласти свої фото зроблені на власний телефон у себе на соцсторінці (Vk, Facebook, Instagram, Twitter ) з хечтегом #LB або #ЛБ. Всі фото що будуть відповідати умовам акції, будуть переміщені на спеціальну, акційну сторінку на порталі www.Lux.fm. Збирай лайки, та вигравай головний приз.
4.2.2. Чим більше лайків набере Ваше фото, тим більше шансів на перемогу.

5. Визначення Переможців:
5.1.1. По буднямя, спеціаліст компанії leboutique на свій розсуд буде відбирати найкращий лук дня, переможець дня отримає заохочувальні призи.
5.2. Визначення головного переможця відбудеться 31.10.14, 07.11.14 та 14.11.2014 року в присутності відповідальних осіб Організатора та незалежного експерта. Головний приз отримає власник найкращого лука, що набере найбільше лайків.
5.3. Усі результати розіграшу Призу остаточні і оскарженню не підлягають.

6. Права та Відповідальність Сторін:
6.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов
6.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Головного Призу, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами
6.3. Учасник Акції зобов'язаний дотримуватись цих Правил акції
6.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати передачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції
6.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів
6.6. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.

7. Контактна та інша додаткова Інформація: Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може дізнатися за телефоном (044) 201-11-22
8. Організатор: ТОВ «РА «ЄВРОРЕКЛАМА», 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 61